Özgün Makale Kontrol | Makale Kopya Kontrol | Metin Özgünlük TestiGünümüzde birçok web site sahibi ya da marka sahibi makale yazdırıyorlar. Makale editörlerinin yazmış olduğu makalelerin ise telif hakkı gereği kontrol edilmesi gerekiyor.


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Özgün Makale Kontrol | Makale Kopya Kontrol | Metin Özgünlük Testi

Günümüzde birçok web site sahibi ya da marka sahibi makale yazdırıyorlar. Makale editörlerinin yazmış olduğu makalelerin ise telif hakkı gereği kontrol edilmesi gerekiyor. Bu nedenle de birçok web sitesi veya marka sahibi, makaleleri kontrol etmek istiyorlar. Peki, özgün makale kontrolü nasıl yapılır? Bu yazımızda özgün makale kontrolünü nasıl yapacağınızı, makalenin ne kadar özgün olduğunu veya kopya kontrolünün nasıl yapıldığı gibi birçok detayı sizlerle paylaştık. Sizde bu yazımızı okuyarak, yazdırmış olduğunuz makalelerin özgün olup olmadığını öğrenebilir ve telif hakkına girmeden, makale editörünüzle çalışıp çalışamayacağınızı değerlendirebilirsiniz.

Özgün Makale Kontrol

Özgün makale yazımı oldukça zor bir iştir. Bütün kaynakları tarayarak yazılan makaleler, bazen özgün çıkmayabiliyor. Yazarın işi çabuk bitirmek istemesinden ya da umursamaz olmasından kaynaklanan bu durum tabii ki işvereni olumsuz etkiliyor. Kontrol edilmeden yayınlanan yazılar, telif hakkına giriyor ve site sahibi de ceza ödemek zorunda kalıyor. Bu nedenle özgün makale kontrolünün kesinlikle yapılması gerekir.

Makale Kopya Kontrol

Makalenin özgün olması, kopya olmamasına bağlıdır. Bu nedenle de makale özgünlük kontrolü yaparken aslında makalenizin kopya kontrolünüzü de yapmış olursunuz. Bu sayfamızda bulunan alandan makale kopya kontrolü yapabilir ve yazarınıza bu şekilde geri dönüş sağlayabilirsiniz. Eğer yazarınızın yazdığı makalede kopya kontrol varsa, makalesini düzeltmesini isteyebilir ve tekrar kopya kontrolü yapabilirsiniz.

Metin Özgünlük Testi

Metin özgünlük testi, makalenin ne kadar kısmının kopya olduğuyla ilgilidir. Genel anlamda makalenin tamamının özgün olması istense de bu bazı makalelerde mümkün olmayabilir. Bu nedenle de yazdırdığınız ya da yazdığınız metnin özgünlük testini yapmalısınız. En aza yakın özgünlüğü bulunan yazarla çalışmalısınız.

İntihal Denetleyicisi aracı Özgün Makale Kontrol Makale Kopyası Kontrol Metin Özgünlük Testi Online intihal programı ücretsiz türkçe tamamen ücretsiz intihal programı Kopyala kontrol ücretsiz Makale kopyası kontrol Programı En iyi intihal programı Makale Özgünlük Testi


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar