Bakkallara Ne Satabilirim? Toptan Ne Satabilirim? Kolay Satılacak Ürünler?


Satıcı olmak isteyenler için; bakkallara hangi ürünlerin satışının yapılabileceği hakkında bilgi

.

Bakkallara Ne Satabilirim? Toptan Ne Satabilirim? Kolay Satılacak Ürünler?

Bakkallara Ne Satabilirim

Bakkallara ne satabilirim diye merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.

Seyyar satıcı olarak ve düzenli olarak bakkallara satış yaparak ciddi oranlarda kazanç elde edebilirsiniz. Şimdi sizlere konuya dair detaylı bilgi verelim. İşte bakkallara satabileceğiniz ürünler;

Su

Biliyorsunuz ki seyyar satıcı olan kişilerin neredeyse hepsi su satışı yapmaktadır sizde bakkallara su satışı yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Su satışının kar marjı en yüksek düzeydedir. Piyasaya göre daha uygun fiyata suyu vermek alıcınızın daha fala olmasını sağlayacak ve kazancınızın da artış göstermesine sebep olacaktır.

Peçete -Pamuk

Peçete ve pamuk gibi malzemeler özellikle bakkallarda mutlaka bulunması gerekir.  Bakkala uygun fiyata bu ürünleri vermeniz durumunda sizde yüksek oranlarda satış yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Malzemenin kaliteli olması ve bunun yanı sıra uygun olması her zaman müşterinin aradığı bit özelliktir.

Buna dikkat etmeniz durumunda ciddi kazançlar elde etmek mümkün olacaktır.

Simit- Poğaça

Eğer bakkal işlek bir caddede ise mutlaka o bakkalda simit ve poğaça olmalıdır. Çünkü iş ve okula giden kişiler bu besinleri alılar. Sizde bakkala simit ve poğaça satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Bakkal ile anlaşıp günlük olarak bu satışı yapmanız durumunda yüksek miktarda para kazanmanız mümkün olacaktır.

Gazlı İçecek

Gazlı içecekler çok fazla tüketilmektedir. Özellikle yaz mevsiminde tüketim sıklıkla olmaktadır. Bakkallara malzeme satarak kazanç elde etmek istiyorsanız gazlı içecek satışı yapabilirsiniz.

Özellikle bu bakkal işlek bir caddede ise düzenli olarak satış yaparak kazanç elde etmeniz mümkündür.

Çikolata

Ülkemizde çok fazla tüketilen besinler arasında çikolata yer alır. Eğer bakkal ile anlaşıp çikolata satarsanız ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda birkaç bakkal ile anlaşmanız daha fazla miktarda kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır.

Fakat bunu yaparken piyasaya göre bir miktar uygun satış yaparsanız alıcınız fazla olur ve daha fazla kazanırsınız.

Ekmek

Bakkal günlük olarak ekmek alan bir yerdir. Sizde bakkallara ekmek satışı yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Yüksek miktarlarda kazanç elde etmek istiyorsanız işlek yerlerde bulunan bakkalları tercih etmeniz tavsiye edilir. Çünkü işlek yerlerde bulunan bakkallardan daha fazla ekmek alınır ve sizde bakkala daha fazla ekmek satmış olursunuz.

Peynir

Peynir ve bunun yanı sıra diğer kahvaltılık ürünleri uygun fiyata vererek kazanç elde edebilirsiniz. Genellikle bu tür gıdalar büyük marketlerden alınsa da market yakın olmayan yerlerde bakkallardan satın alınmaktadır. Etrafta büyük market olmayan bir bakkal ile anlaşarak düzenli bir şekilde satış yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Bir miktar fiyatı uygun tutarsanız bakkalcı sürekli sizde alışveriş yapacaktır

Kestane

Özellikle kış mevsiminin vazgeçilmezi kestanedir. Kış mevsiminde bakkallara kestane satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Kuruyemiş

Kuruyemiş ülkemizde sıklıkla tüketilmektedir. Bakkallara satış yapabileceğiniz bir şey arıyorsanız kuruyemiş satışını yapabilirsiniz. Kuruyemişlerin tadının güzel olması ve bunun yanı sıra fiyatının makul olması bakkalcı tarafından önemlidir.

Sizde bunlara dikkat ederek bakkala kuruyemiş satışı yapabilir ve ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Sebze-Meyve

Genellikle sebze ve meyvelerde manavlardan veya büyük marketlerden alınmaktadır. Fakat bakkalın bulunduğu bölge de manav ve büyük market yoksa o zaman bakkala meyve sebze satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Böyle bir yerde günlük olarak bile satış yapabilirsiniz.

Sebze ve meyvenin kar marjı maksimum düzeydedir ve düzenli yaptığınız da iyi gelir kazanmanıza yardımcı olur.

Plastik Ürünler

Plastik ev ürünleri satışını da bakkallara yapabilirsiniz. Bu ürünleri satarken ciddi oranlarda kazanç elde etmeniz mümkündür.

143 Görüntüler

Yorumlar