Site Boyutu Öğrenme | Web Sitesi Boyutunu Öğrenme | Site BoyutlarıSite boyutu öğrenme web sitesi boyutunu öğrenme site boyutları


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Site Boyutu Öğrenme | Web Sitesi Boyutunu Öğrenme | Site Boyutları

Site boyutu, site hızıyla doğrudan ilişkili bir kavramdır. Sitenin hızını etkileyen site boyutu, SEO çalışmalarıyla yapılmaktadır. SEO çalışmalarının önemli alanlarından biri olan site boyutu çalışmasının mutlaka yapılması gerekir. Peki, web sitesinin boyutu öğrenilebilir mi? Bu yazımızda web sitesinin boyutunu öğrenip öğrenmeyeceğinizi, site boyutunun ne olduğunu ve daha fazla detayı sizler için bu yazımızda paylaştık. Sizde bu yazımızı okuyarak, site boyutunu öğrenebilir ve SEO çalışmalarınızı en doğru şekilde yönetebilirsiniz. İşte site boyutunu nasıl öğrenebileceğiniz…

Site Boyutu Öğrenme

Site boyutunun site hızıyla doğrudan ilgili olduğunu söylemiştik. Yani internet kullanıcıları, web sitelerine hızlı ulaşmalarını da dikkate alıyorlar. Genelde yavaş açılan sayfaları girmeyi tercih etmiyorlar. Bundan dolayı da web sitenizin hızlı olması, size farklı internet kullanıcıları kazandırmaktadır. Sizde site boyutuna dikkat ederek, sitenizi daha fazla hızlandırabilirsiniz.

Sitenin yüklenme hızı, sitenin içerisinde bulunan farklı içeriklere bağlıdır. Sitenizin içeriğinde bulunan yazılar, resimler, videolar, grafikler ve diğer içerikler sitenin boyutunu doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bundan dolayı da site boyutu oldukça önemlidir.

Web Sitesi Boyutunu Öğrenme

Web sitesi boyutunu öğrenmek, site hızında yapacağınız çalışmalar için önemlidir. Web sitesi boyutunu öğrenmek, sizin SEO alanlarında yapacağınız çalışmalara da büyük katkılar sağlar. Sitenizin boyutunu küçülttüğünüzde web sitenizi arama motorlarında en üst sıralara çıkartabilirsiniz.

Site Boyutları

Web sitenizin boyutunu ölçmek istiyorsanız, bu sayfadan ölçüm yapabilirsiniz. Sitenizin URL adresini kopyalayın ve yukarıdaki ilgili alana sitenizin adresini yapıştırın. Kısa bir süre bekledikten sonra site boyutlarınızı öğrenebilir ve SEO çalışmalarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Site boyutlarını öğrenmeniz ve bu doğrultuda çalışma yapmanız, web sitelerinizi yukarı doğru taşıyacaktır.

Koddan Metne Oran Denetleyicisi aracı Site boyutu öğrenme web sitesi boyutunu öğrenme site boyutları.


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar