Robots.txt Oluşturma | Robots.txt Generator| Robot DosyasıRobots.txt Oluşturma, Robots.txt Dosyası Oluşturma, Robots.txt Generator


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Robots.txt Oluşturma | Robots.txt Generator | Robot Dosyası

Robots TXT dosyası, sitenizde bulunması gereken bir dosyadır. Bu dosya ile arama motorları, sitenizde bulunan bu dosyayı tarar ve siteniz hakkında bir değerlendirme yapar. SEO hizmetleri arasında bulunan Robots TXT dosyası ile sitelerinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz. Peki, robots.txt dosyası nasıl oluşturulur? Bu yazımızda Robots.txt dosyasının ne olduğunu, nasıl oluşturacağınızı ve daha birçok detayı sizler için derledik. Sizde bu yazımızı okuyarak, Robots TXT dosyasının ne olduğunu öğrenebilir ve bu dosyayı oluşturarak, sitelerinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Robots TXT Dosyasını Oluşturma

Robots TXT dosyası, oluşturmak web siteniz için oldukça önemlidir. Bundan dolayı da her sitenin mutlaka Robots TXT dosyası bulunması gerekir. Bazı platformlar bu dosyayı istemezken, birçok platform robots TXT dosyasını oluşturmanın önemli olduğunu vurguluyor. Eğer Robots TXT dosyasını oluşturmak istiyorsanız, bu sayfamızdan siteniz için bu dosyayı oluşturabilirsiniz.

Robots TXT Generator

Robots txt dosyası, SEO için önemli araçlardan bir tanesidir. Bu sitemizden ücretsiz olarak oluşturabileceğiniz Robots TXT dosyası sayesinde, sizde sitenizde hangi sayfaların indexleneceğine karar verebilirsiniz. Robots TXT dosyasında, index alacağınız sayfaları ekleyebilir ve index almasını istemediğiniz sayfaları çıkartabilirsiniz. Örneğin yapım aşamasında olan sayfaların, özel video ve yorumların arama motorunda index almasını istemeyebilirsiniz. Bundan dolayı da Robots TXT dosyası kullanmalısınız.

Robot Dosyası

Robot dosyası, aslında HTML kodlarından oluşan bir metin dosyasıdır. Eğer siteniz, bu dosyasını kendi oluşturmak istiyorsanız, mutlaka çok dikkatli olmanız gerekir. Çünkü istemediğiniz dosyalarında indexlenmesini sağlayabilir. Bu da sizin için olumsuz bir durumdur. Bu nedenle Robots TXT dosyasını güvenilir bir şekilde web sitemizin bu sayfasından oluşturabilir ve sitenizin indexlenmesini istediğiniz sayfaları belirtebilirsiniz.

Robots.txt Oluşturma Robots.txt Dosyası Oluşturma Robots.txt Oluşturucu örneği robots.txt oluşturma robots.txt nasıl olmalı Txt oluşturma oluşturma Telefonda txt oluşturma robots.txt nedir Robotstxt ne İşer Robots.txt içeriği robots.txt tüm botları bulmak Robotlar. txt kontrolü robots.txt denetleyicisi...


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar