Sevgilime Nasıl Güvenebilirim? Birine Nasıl Güvenebilirim?Sevgilinize nasıl güvenebileceğinizi sizler için derledik. İşte detaylar...


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Sevgilime Nasıl Güvenebilirim? Birine Nasıl Güvenebilirim?

Güven bir ilişkide her şeydir. Bundan dolayı da sevgilinize güvenmiyorsanız, nasıl güveneceğinizi araştırıyor olabilirsiniz. Sevgilinize güven duymanız, ilişkiniz geleceği açısından oldukça önemlidir. Peki, sevgilime nasıl güvenebilirim? Bu yazımızda sevgilinize nasıl güvenebileceğinizi sizler için düzenledik. Sizde bu yazımızı okuyarak, sevgilinize nasıl güveneceğinizi öğrenebilir ve sevgilinize güvenmek için doğru adımlar atabilirsiniz. İşte sevgilinize nasıl güveneceğiniz…

Sevgilime Güvenmeliyim.

Hayatımızdaki kişilerde ilk aradığımız şey güvendir. Özellikle sevgilimizde de güvene oldukça dikkat ederiz. Sevgiliye güvenmek, onunla bir ömür geçirmek için en önemli adımdır. Peki, sevgilime nasıl güvenebilirim?

Sevgiliye güvenmek sizin değil, sevgilinizin size göstereceği bir durumdur. Yani sevgiliniz size güven aşılamadıysa, bu sadece onun elindedir. Güven duygusu, sevgilinizin davranışlarıyla size gösterdiği bir duygudur.

İhanet etmemek, yalan söylememek, sizin bilmeniz gereken şeyleri sizden saklamamak, haber vermek gibi durumlar güvenin artmasına yardımcı olur. Eğer sevgiliniz bu özellikleri davranışlarında yansıtıyorsa, ona güvenebilirsiniz.

Sevgilime Güvenmek İstiyorum

Sevgiliye güvenmek, çiftler tarafından oldukça önemlidir. Eğer yukarıdaki davranışları yapıyorsa, sevgilinize güven duyabilirsiniz. Fakat bunları yapıyorsa ve siz yine de güven duyamıyorsanız, güven sorunu sizinle ilgili olabilir.

Güven problemi sizinle ilgiliyse, bu durumda sizin geçmişinize bakmak gerekebilir. Eğer daha öncesinden kötü bir anı yaşadıysanız, bu sevgilinize güvenmemeniz gerektiğini tetikliyor olabilir. Bu durumu aşmanız için sevgilinize bunu anlatabilir ve kendisinin size yardımcı olması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Sevgilinizin bu güvensizlik durumundan haberdar olmasını istemiyorsanız, kendinize herkesin aynı olmadığını söyleyebilirsiniz. Bu durumu kendi içinizde aşamıyorsanız ya da aşamayacağınızı düşünüyorsanız, bu durumda bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Unutmayın ki, sevgilinize güvenmek yalnız sizin elinizde değildir. Partnerinizin bu durumdaki davranışları da sizin güveninizi etkiler. Kısacası parterinizin davranışlarından ona güvenip güvenemeyeceğinizi çıkartabilirsiniz.


Blog Forum

5361 Blog Yazdı...

Yorumlar