Sevgilimin Güven Problemi Var? Sevgilimle Aramızda Güven Sorunu Var?Sevgilinizin güven problemi varsa, yapabileceklerinizi bunun için derledik. İşte detaylar...


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Sevgilimin Güven Problemi Var? Sevgilimle Aramızda Güven Sorunu Var?

Her insan sevgilisine sonsuz bir şekilde güvenmek ve kendine ona teslim etmek ister. Ancak bazı çiftlerde güven problemi vardır. Az ya da fazla güven problemi ilişkinin zedelenmesine ve ilişkinin zaman geçtikçe bitmesine neden olur. Sevgilimin güven problemi var ne yapmalıyım? diye düşünüyorsanız, sizi hemen yazımıza alalım. Bu yazımızda sevgilinizin güven problemini nasıl çözeceğinizi ve neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Sizde bu yazımız sayesinde sevgilinizle aranızdaki güven problemini çözebilir ve ilişkinizi bu sorundan kurtarabilirsiniz. İşte detaylar…

Sevgilim Bana Neden Güvenmiyor?

İlişkide eğer güvenilmeyen taraf sizseniz, öncelikle kendinize sevgilinizin size neden güvenmediğini sorgulamanız gerekir. Eğer sevgiliniz sizin yaptığınız bir hatadan dolayı size güvenmiyorsa, bu durumda bu hatanın tekrarı olmayacağını sevgilinize anlatabilirsiniz.

Sevgilinizin size güvenmemesi için aklınıza hiçbir sebep gelmiyorsa, bu durumda sevgilinizle konuşabilir ve size neden güvenmediğini öğrenebilirsiniz. Eğer ortada bir yanlış anlaşılma varsa düzeltebilir ve ilişkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hiçbir Neden Ortada Yokken, Sevgilim Güvenmiyorsa?

Sevgiliniz ortada hiçbir sebep yokken size güvenmiyorsa, bu durum sevgilinizin daha önceki yaşadıklarınızdan kaynaklanabilir. Bazı kişiler önceden yaşadıkları nedeniyle hayatlarındaki kişilere güvenmezler. Bu durumda yapmanız gereken tek şey sevgilinize terapiye yönlendirmek olmalıdır. Çünkü bu durum sizinle alakalı bir durum değildir.

Sevgilinizin size güvenmemesi yaşadıklarından kaynaklı değilse ve sizin de bir hatanız yoksa, bu durumda sizin için ilişki terapisi önerebiliriz. İlişki terapisinde sevgilinizin ve sizin sıkıntılarınızı dinleyerek, çeşitli sorunlarınıza çözümler bulunur. Bu nedenle de ilişki terapisti her çift için tavsiye edilen bir durumdur.

Sevgilim Güvenmediği İçin Çok Sıkıyor

Güvenmeyen sevgili, partnerini oldukça sıkar. Bu da kişinin bunalmasına ve kendisinden soğumasına neden olur. Bu durumda kendinizin sağlığı için sevgilinizle aranıza mesafe koymanız, yapılması gereken en mantıklı şeydir.


Blog Forum

5343 Blog Yazdı...

Yorumlar