Bayanlar Ne Dükkanı Açabilir? En Çok İşleyen Dükkanlar?


Bayanlar ne dükkanı açabilir: kırtasiye dükkanı, şal ve eşarp dükkanı, ev yemekleri dükkanı, bijuteri dükkanı, giyim dükkanı, çanta ve ayakkabı dükkanı

.

Bayanlar Ne Dükkanı Açabilir? En Çok İşleyen Dükkanlar?

Dükkân açmaya karar verdiniz ve ne tür dükkân açacağınız hakkında henüz detaylı bilgiye sahip değil misiniz? Bayanlar ne dükkânı açabilir? Hangi dükkânların getirisi fazladır? Bu konu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. O halde size yazımızın devamını okumaya ne dersiniz

 

Kırtasiye Dükkânı

Bayansınız ve iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız okullara yakın bir bölgede kırtasiye dükkânı açarak inanılmaz yüksek oranlarda kazanç elde edebilirsiniz. Kırtasiye dükkânı açmak  istiyorsanız sermayesi azdır. Kaliteli ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin satışını yaparak müşteri kitlenizi artırabilir ve yüksek oranlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Şal Ve Eşarp Dükkânı

Bir çok bayan çeşitli eşarp ve şal arayışına giriyor. Siz de ilgi çekici marka ve farklı ürünlerin dükkânınızda bulundurarak kazanç elde edebilirsiniz. Sadece tek bir model yerine çeşitli modellerin satışını yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

Bunun yanı sıra internet üzerinden bir site kurmak satışlarınızı daha fazla olmasını sağlar.

Ev Yemekleri Dükkânı

Günümüzde ev yemeklerine ihtiyaç artmaktadır. Çalışan insanlar ve aynı zamanda öğrenciler artık hazır gıda tüketmek yerine ev yemeklerini tercih ediyor. Bir dükkân açma hayaliniz varsa ve el beceriniz yetenekli ise ev yemekleri dükkânı açarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için az bir sermayeniz olması yeterli olacaktır. Ev yemekleri dükkânı açacaksanız önerimiz işlek olan caddelerde bu dükkânı açmanızdır. Aynı zamanda instagram üzerinden de kendinize sayfa açarak takipçi kazanıp internet üzerinde de satış elde edebilirsiniz. Takipçiniz artış gösterdikçe sizi tercih eden müşterilerimizde de artma meydana gelecektir.

Bijuteri Dükkânı

Biliyorsunuz ki bayanlar takıya oldukça düşkündür. Sizde bir dükkân açmak istiyorsanız bijuteri dükkânı açabilirsiniz. Bijuteri dükkânı açtığınızda kaliteli ürünlerin satışını yaparsanız ve bu satışı uygun fiyata gerçekleştirirseniz müşterileriniz artacaktır. Bunun için elinizde biraz sermayeniz olması gerekir. İsterseniz gümüş isterseniz de imitasyon ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Ancak imitasyon ürünlerin satışını yapacaksanız, mutlaka bu malzemelerin çelikten olmasına özen göstermeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bujiteri dükkânında; kolye, bileklik, yüzük, küpe ve bunun yanı sıra çanta, aksesuar gibi ürünlerin de satışını yapabilirsiniz. Çeşit ne kadar fazla ise müşteri de o kadar yoğun olacaktır.

Giyim Dükkânı

Bir dükkân açmaya karar verdiyseniz bayanlar üzerine bir giyim mağazası açmak sizin için iyi bir fikir olabilir.  Çünkü özellikle son zamanlarda giyim dükkânlarına talep artmaktadır. Giyim dükkânı açmak için bir miktar sermaye olmalıdır. Aynı zamanda internet üzerinden de satış yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Malzemelerin kaliteli olması ve diğer mağazalara göre biraz da uygun fiyatı olması müşterilerin sizi tercih etmesi için yeterli olacaktır. Giyim dükkânında üst giyim, alt giyim, dış giyim ve aynı zamanda ayakkabı bulundurabilirsiniz.

Çanta Ve Ayakkabı Dükkânı

Dükkân açacaksınız; çanta ve ayakkabı dükkânını açıp maksimum düzeyde kazanç elde edebilirsiniz. Çünkü bayanların ayakkabı ve çanta gibi ihtiyaçları çok fazla olmaktadır. Sizde dükkânınız da kaliteli malzemeler bulundurarak satışını yapıp iyi kazançlar elde edebilirsiniz. 

Doğal Ürünler Dükkânı 

Günümüzde biliyorsunuz ki her şeyin organik olduğu için insanlar artık organik ürünler almak istiyor. Çünkü inorganik ürünler sağlığı olumsuz bir şekilde etkiliyor. Siz de iyi kazançlar elde etmek için bir dükkân açmayı düşünüyorsanız doğal ürünler dükkânı açabilirsiniz. Peki, bu dükkânda nelerin satışını yapabilirsiniz? 

Doğal ürünler dükkânında süt ve süt ürünleri, salça, turşu, tarhana, erişte, reçel, pekmez gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

 

Yorumlar