Karton Bardak İşi Karlı mı? Karton Bardak Üretimi Fizibilitesi?


Karton bardak işi karlı mı, karton bardak paketleme nasıl yapılır, karton bardak paketleme işini kimler yapabilir

.

Karton Bardak İşi Karlı mı? Karton Bardak Üretimi Fizibilitesi?

Karton Bardak İşi Karlı mı?

Karton bardak işi karlımı bu soru gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından sık bir şekilde araştırılmaktadır. Şimdi sizlere bu işin ne kadar kazanç getirdiği ve nasıl yapıldığı gibi konuları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. O zaman yazımızın devamını okuyarak kapsamlı bilgiye sahip olabilmeniz mümkündür.

Genellikle karton bardaklar firmalar tarafından yapılmaktadır. Fakat eğer üretim çok fazla oluyor ve firmalar bu işi yetiştiremiyor ise işi dağıtmak zorunda kalıyorlar. Bu sebepten dolayı da birçok insan evden karton bardak yaparak kazanç sağlıyor. Bu iş düzenli bir şekilde yapıldığında aylık olarak inanılmaz yüksek miktarlarda gelir getiriyor. 

Karton bardak işi YORUMLARI?

Karton Bardak Paketleme Nasıl Yapılır?

Karton bardak paketleme nasıl yapılır konusuna dair bilgi sahibi olma düşüncesinde iseniz doğru sayfadasınız. Karton bardak paketleme  sayısı firma ve bu işi yapacak kişi arasında oluyor. Paketlemeyi yapacak kişi kaç adet paketleyebileceğini düşünüp o kadar karton bardak yapacağına dair bilgi veriyor. Bu paketlemeler yapıldıktan sonra ödemeler yapılıyor. Genel olarak aylık ise 2.500 TL en az kazanç sağlıyor.

Karton Bardak Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Karton bardak paketleme işini gelir elde etmek isteyen bütün herkes yapabilir. Özellikle emekliler, ev hanımları ve aynı zamanda öğrenciler boş vakitlerinde bu işi yaparak kazanç elde ederler. Bu işi karşı tarafa veren firmalar; insanların statüsünü dikkate almazlar.

Genelde günlük 8 saat çalışma ile ne kadar bardak yapılıyor ise o kadar iş vermeye çalışırlar. Bu bardakların ise bir hafta içerisinde yapılması ve daha sonra ise teslim edilmesi gerekir. İşe yeni başlayacak kişilerin öncelikle deneme sürecini başarılı bir şekilde geçmesi gerekir. Bunun sebebi işin belirlenen gün içerisinde bitirildiği bitirilmediğidir. Eğer işi zamanında teslim ederseniz firma size sonrasında istediğiniz kadar iş verecektir. 

Karton Bardak Paketleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Karton bardak paketleme işlemini yapan kişiler eğer bu işi düzenli bir şekilde yaparlar ise ciddi miktarlarda kazanç elde etmektedirler.  Ne kadar fazla bardak yaparsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz. Hatta yakınlarınız ile bir ekip kurmak ve bu işi ekip halinde yürütmek sizin daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.

Gün içerisinde 5-6 saatinizi bu işe ayırdığınızda ortalama 2500-3000 TL arasında gelir elde etmeniz mümkündür. Fakat bu işi yaparken aksatmamak ve düzenli bir şekilde yapmak son derece önemlidir.

  Ödemeler Nasıl Yapılır?

  Hemen hemen bu işi yapmak isteyen kişilerin en fazla araştırdığı bir diğer konu da ödemelerini nasıl yapıldığıdır. Firma işi ve malzemeleri size teslim eder. Daha sonra siz kartonları yaparak firmaya teslim ettikten sonra ödemeler gerçekleşir.

Firmanın belirtmiş olduğu tarihte mutlaka  yapılmış olan bardaklar teslim edilmelidir. Her firmanın ödeme tutarı farklıdır. Ancak örnek verecek olur isek 100 bin bardak yaptıysanız 600- 700 TL arasında bir ödeme alırsınız.

Karton Bardak İşi Yapmak İstiyorsanız Dikkat Edilecek Hususlar

Öğrenciyseniz, ev hanımıysanız veya emekli iseniz  karton bardak işi yaparak ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Fakat bu işi yapmamız için gerekli olan birkaç husus vardır. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsedeceğiz. İşte karton bardak işi yapmak isteyenlerin dikkat edeceği hususlar şu şekildedir;

  • Mutlaka teslimat tarihine özen göstermeniz gerekmektedir. Firma size hangi tarihte teslim etmeniz gerektiğini belirtmiş ise o tarihte teslim edin.
  • Karton bardakları paketlerken özenli çalışmanız gerekir. İşi düzgün bir şekilde yapmanız sizin için avantajlı olur.

 

117 Görüntüler

Yorumlar