Dünyada Farklı İş Fikirleri? Yurt Dışında Başarılı Olan İş Fikirleri?


Dünyada farklı iş fikirleri: tavuk kiralama, böcek bariyeri, çocuk koruma hizmetleri, düzenli sipariş hizmetleri

.

Dünyada Farklı İş Fikirleri? Dünyanın En Güzel İş Fikirleri? Dünyada Yeni iŞ Trendleri?

Yurt Dışında Başarılı Olan İş Fikirleri? Dünyada farklı iş fikirleri nelerdir? Bu konu sizi yakından ilgilendiriyorsa doğru sayfadasınız. Çünkü bu yazımızda sizlere iş fikirlerinden kapsamlı bir şekilde bahsedeceğiz. O zaman buyurun yazımızın devamını okumaya başlayabilirsiniz.

Tavuk Kiralama

Dünyada farklı iş fikri düşünüyorsanız tavuk kiralama sizin için iyi bir seçenek olabilir. Çünkü birçok kişi tavuk yetiştirmek ister, fakat yapıp yapamayacağını düşünür. Eğer siz de emin değilseniz önce tavuk kiralayarak deneyebilir ve bunun ardından kararınızı verebilirsiniz. Özellikle Amerika'da ev, okul gibi yerlerin bahçe bölümlerinde taze yumurta alabilmek için tavuklar yetiştiriliyor. Bunun yanı sıra tavuk kümesleri kiralanıyor.

Böcek Bariyeri

Bazı bölgelerde tahta kurtlarının çok fazla olduğunu görmüş olabilirsiniz. Tahta kurtları olan bölgede uyumak bir hayli zordur. Tony abrams böcek bariyeri yaparak tahta kurtlarını önlemiştir. Böcek bariyeri yatağın alt bölgesine bu tür canlıların girmesine önlüyor ve böcekleri hapsediyor.

 Çocuk Koruma Hizmetleri 

Çocuk koruma hizmetleri günümüzde farklı iş fikirleri arasındadır fakat tam olarak keşfedilmiştir. Peki, bu çocuk koruma hizmetleri ne yapar? Yeni doğan ya da küçük çocuğu olan  ebeveynlerin evlerine detaylı bir şekilde inceleyerek çocuk için tehlikeli olacak bölgeleri tespit ederler. Daha sonra ise bu bölgeleri tehlikesiz hale dönüştürürler. Dünyada bu firma 2021 yılı olarak bir iki tane bulunmaktadır ve müşteriler için çözüm aramaktadır.

Düzenli Sipariş Hizmetleri

Girişimciler bir çok kişinin sürekli ve aynı zamanda düzenli bir şekilde sipariş oluşturduğunu fark etmiştir ve buna bağlı olarak da bu iş modelini devreye sokmuştur. Peki, en fazla uygulayan ülke hangisidir? Bu iş fikri bir çok yerde uygulansa da en fazla uygulayan ülke Amerika'dır.

Popcprn Shop

Popcorn birçok ülkede sıklıkla tüketilen bir besindir. Fakat en fazla Amerika'da yaşayan kişiler tüketmektedir. Bu sebepten dolayı da özellikle Amerika'da Popcorn shoplar bulunmakta ve düzenli bir şekilde sipariş almaktadır. Patlamış mısırların çeşitli aromaları mevcuttur ve bunun yanı sıra kişiye özel paketlemeleri de vardır. Yani bir özel günde yakınınıza hediye olarak da göndermeniz mümkündür.

 Parti Yaptıktan Sonra Temizlik Hizmeti

 Parti yapmaya karar verdiniz ve sonrasındaki temizliği nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız bu iş fikri tam size göre. Çünkü parti yaptıktan sonra pek çok kişi temizlemeyi istemeyebilir. Hangover helperts ise  bu düşünce ile yola çıkarak parti sonrası alan düzenleme ve alan temizleme hizmeti sağlıyor. Birçok kişi bu iş fikrinin iyi sonuçlar elde edemeyeceği düşüncesindedir. Fakat görüldüğü üzere çok yoğun olarak çalışmaktadırlar.

Kedi Cafe

Özellikle evinde kedi besleyen kişiler ve kedi severler; kedilerin sakinleştirici etkisi olduğunu söylüyor.  Bazı Sebeplerden dolayı kediyi çok seviyor ve evinizde Kedi besleyemiyor olabilirsiniz. Bu düşünce kapsamında açılan kedi kafeler bulunmaktadır. Peki, bu kedi kafeler nerede bulunur. Birçok ülkede bulunur fakat en fazla Japonya ve Tayvan'da ilgi çekmiştir. Kedi cafeye giden insanlar orada içecek içerek kedilerle vakit geçirme imkânına sahip olmaktadır. Çok kalabalık olduğu için öncesinde mutlaka randevu alınmalıdır ve randevusuz verilmemektedir.

Bit Temizleme Hizmeti

Bir çok anne-babanın korkulu rüyası olan bitler; genellikle okul çağındaki çocuklarda sıklıkla görülür. Bazı işletmeler ise buna istinaden bit temizleme hizmeti vermektedir. Bu sizin şaşırmanıza sebep olabilir fakat gerçekten böyle bir işletme Teksas'ta vardır.

Oyuncak Bebek Hastanesi

Yıpranmış, kırılmış ve kullanılmayan oyuncak bebeklerin hastanesinin olduğunu biliyor muydunuz? Bu tarz oyuncakları değerlendirmek isteyen kişiler oyuncak bebeklerini buraya götürerek yeni olarak alabiliyorlar. Bu işletme ilk olarak Lizbon'da kurulmuştur ve daha sonra ise daha yaygın hale dönüşmüştür.

118 Görüntüler

Yorumlar