Ne Dükkanı Açsam Para Kazanırım? En Çok İşleyen Dükkanlar?


Ne dükkanı açsam para kazanırım, giyim mağazası dükkanı, ev yemekleri dükkanı, parfümeri dükkanı, çiğ köfte dükkanı, cafe dükkanı, fotoğrafçı dükkanı

.

Ne Dükkanı Açsam Para Kazanırım? En Çok İşleyen Dükkanlar?

Ne dükkânı açsam para kazanırım diye düşünüyorsanız şimdi sizlere iş olanaklarından bahsedip sizleri bilgilendireceğiz. O zaman sizde yazımızın devamını okumaya başlayabilirsiniz.

Giyim Mağazası Dükkânı

Bayan, bay ve çocuk giyim mağazası dükkânı açarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Sadece bayan veya sadece çocuk üzerine de bir dükkân açabilirsiniz. Fakat geniş çaplı bir dükkân açtığınızda elde edeceğiniz kazanç daha fazla olacaktır.

Ev Yemekleri Dükkanı

İnsanlar tarafından hazır yemekler yerine ev yemekleri daha çok tercih edilmektedir. Özellikle çalışan kişiler ve öğrenciler yemek yapamadıkları durumlarda ev yemeklerini tercih ederler ve bu tarz yemekleri satan bir dükkân arayışına girerler. Siz de bir dükkân açmak ve kazanç elde etmek istiyorsanız ev yemekleri dükkânı açabilirsiniz. İnsanlar tarafından beğenilen yemeklerin yapılması ve bu yemeklerin uygun bir fiyata satışa sunulması müşterilerin beklentisidir.  Müşterilerin beklentilerini sağlayarak iyi bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

 

 Parfümeri Dükkânı

 Parfümeri dükkânı açmaya karar verdiyseniz bu dükkânın işlek bir yerde olması tavsiye edilir. Örnek verecek olur isek bir alışveriş merkezinde ya da bilinen ve işlek olan bir caddede olması sizin daha fazla kazanç elde etmenize sebep olur. Parfümeri dükkanında parfüm satışı yapmanızın yanı sıra gözlük, çanta, kolonya gibi malzemeleri de satıp dükkanın daha işlek olmasını sağlayabilirsiniz.

Çiğ Köfte Dükkânı

Çiğ köfte genellikle çoğu kişi tarafından beğenilen ve tüketilen bir yiyecektir. Özellikle son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Az bir sermaye ile dükkân açmak ve kazanç elde etmek istiyorsanız çiğ köfte dükkânı açabilirsiniz. Çiğ köftenizin lezzetli olması müşterilerin sizi tercih etmesi için yeterlidir.

Cafe Dükkânı

Günümüzde özellikle de gençler cafe gibi yerlere sürekli olarak gitmektedir. Dolayısı ile cafe işletirseniz bu sizin kazanç elde etmenize sebep olacaktır. Cafe açma gibi bir düşünceniz mevcut ise öncelikle kafenin ilgi çekici olması gerekir. Aynı zamanda menülerinin kapsamlı olması ve bunun yanı sıra uygun fiyatlı olması müşteri açısından önemlidir.

Fotoğrafçı Dükkânı

Kısa bir süre içerisinde kazanç elde edebileceğiniz bir diğer dükkânda fotoğrafçı dükkânıdır. Fakat bu gibi dükkânları açmak için gerekli olan eğitimleri almış ve bu işe yeteneğinizin olması gerekir. Fotoğrafçılar genellikle yaz mevsiminin gelmesi ile beraber kazançlarını kış mevsimine göre ikiye katlamaktadır. Eğer fotoğrafçı dükkânı açmaya karar verdiyseniz Öncelikle yapmanız gereken profesyonel bir fotoğraf makinesi satın almanız olacaktır.

Zücaciyeci Dükkânı

Zücaciye dükkânı açarak kısa bir süre içerisinde maksimum düzeyde kar elde edebilmeniz mümkündür. Burada porselen ürünler, takı, toka, plastik ürünler, mutfak ürünleri gibi pek çok malzeme satışı yapabilirsiniz. Kaliteli malzemeleri uygun fiyata vermeniz halinde müşterileriniz artış gösterir.

Halı Yıkama Dükkânı

Dükkân açma fikriniz bulunuyor ise halı yıkama dükkânı açmak sizin için iyi bir fikir olabilir. Çünkü halılar sürekli olarak kirlenen eşyalardır. Bu sebepten dolayı da senede ortalama 2-3 defa yıkamaya giderler. Halı yıkama dükkânı açacaksınız diğer firmalara göre müşterilere uygun fiyat vermeniz halinde hedef kitleniz de artış meydana gelecektir. Kampanyalar yaparak hedef kitlenin sizi tercih etmesine sebep olabilirsiniz.

Organik Ürünler Dükkânı 

Biliyorsunuz ki inorganik maddeler sağlıksızdır ve bu sebepten dolayı da birçok insan organik ürünler satın almaktadır. Kazanç elde etmek için bir dükkân açacaksanız organik ürünler dükkânı açıp kısa bir süre içerisinde yüksek oranda kazanç elde edebilirsiniz. Çünkü bu tarz dükkânlar ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Peki, bu dükkânda neler satılabilir?  Organik ürünler dükkânı açarak organik yumurta, sebze, meyve, salça, turşu, reçel, peynir, süt, yoğurt ve tahıl ürünlerini satabilirsiniz.

Yorumlar