Kırık Link Bulma | Site Linklerini Bulma | Site Dış Link SorgulamaKırık link bulma site linklerini bulma site dış link sorgulama Kırık link düzeltme Site linklerini bulma Backlink kontrol etme Bağlantı bulma Site link checker Kırık Link Nedir Kırık link bulma


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Kırık Link Bulma | Site Linklerini Bulma | Site Dışı Link Sorgulama

Web siteleri için linkler oldukça önemlidir. Linklerde herhangi bir sıkıntı olması durumunda, istediğiniz sayfaya giriş yapamazsınız. Eğer linkler normalse, web sitesine giriş yapabilirsiniz. Peki, kırık link bulunabilir mi? Bu yazımızda kırık link bulacağınızı, linklerin analizini ve sorgulamasının nasıl yapılacağını sizler için derledik. Sizde kırık linkleri nasıl bulacağınızı, linklerin analizini ve sorgulamasını yapabilirsiniz. İşte kırık linki nasıl bulacağınız…

Kırık Link Bulma

Kırık link aslında siteye türlü şekillerde ulaşamadığınız linkler olarak tanımlanabilir. Tabii ki bu kırık linkler bütün web sitelerinde olabilir. Eğer siz de kendi web sitenizde kırık link olduğunu düşünüyorsanız, link kontrolü yapmanız gerekiyor. Link kontrolü yapmak için ise bu siteyi kullanabilir ve web sitenizde kırık linkleri tespit edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kırık link olduğunu düşündüğünüz sayfanın URL adresini kopyalamak ve yukarıda bulunan ilgili alana yapıştırmaktır. Kısa bir süre içerisinde sayfanın linkinin, kırık link olup olmayacağınızı öğrenebilir ve çalışmalarınızı bu doğrultuda sürdürebilirsiniz.

Site Linklerini Bulma

Kırık linkler, hem internet kullanıcıları için hem de web sitesi sahipleri için istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle de kırık olan linklerin düzeltilmesi ve gerekli revizelerin yapılması önemlidir. Gerekli düzeltmeleri yapmadan önce ise sitenin sadece kırık linklerini tespit etmek gerekir. Sitenin kırık linkleri tespit edildikten sonra gerekli çalışmalara başlanır ve kırık linkler tek tek düzeltilir.

Site Dış Link Sorgulama

Site dış linki sorgulama işlemi de tek tek linklerin kopyalanarak, analiz edilmesiyle yapılır. Yani farklı linkleri sorgulamak istediğinizde link bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ardından ise linki yukarıda bulunan ilgili alana yapıştırabilir ve site dışı link sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kırık Bağlantı Bulucu Aracı Kırık bağlantı bulma site bağlantılarını bulma site dış bağlantı sorgulama Kırık bağlantı düzeltme Site bağlantılarını bulma Backlink kontrol etme Bağlantı bulma Site bağlantı denetleyicisi Kırık Bağlantı Nedir Kırık bağlantı bulma Bozuk bağlantı.


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar