Bir Sitenin HTML Kodunu Alma | HTML Görüntüleyici | Web Site KodlarıBir sitenin HTML kodunu alma HTML görüntüleyici web site kodları HTML web sitesi kodları HTML Örnek site kodları HTML kodları örnek İNDEX html kodları Tüm HTML kodları CSS kodları


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Bir Sitenin HTML Kodunu Alma | HTML Görüntüleyici | Web Sitesi Kodları

İnternet aktarımı HTML kodlarını merak ettiğinizde izlemeniz gereken belirli yollar vardır. Gereksiz parçaların içerisinde bulunan çeşitli içeriklerin kopyalanması için sitenin HTML kodlarına ulaşmak istenebilir. Peki, bir sitenin HTML kodunu aldım mı? Bu yazımızda bir sitenin HTML kodunu okuyup öğrenemeyeceğinizi, bu kodlara nasıl erişebileceğinizi ve daha fazlasını sizler için araştırdık. Sizde bu yazımızı okuyarak, herhangi bir sitenin HTML kodunu okuyabilirsiniz. İşte bir sitenin HTML kodunu nasıl yapacağınız…

Bir Sitenin HTML Kodu Alma

Sitelerin kodlarından bir şeyler öğrenmek ya da temayla ilgili bilgileri edinmek için sitenin HTML kodlarına erişmeniz mümkündür. Peki, bu mümkün mü? İnternet bölümünün tamamı olmasa dahi, internetteki HTML kodlarının çoğuna ulaşılabilir. Özel bilgiler ve kullanıcı bilgileri bu durumda hariçtir.

Bir sitenin HTML kodunu yazmak istiyorsanız, URL adresinin başına view-source: seçeneği ve sitenin HTML kodlarına ulaşabilirsiniz. Ancak çoğu makinede bu ekleme çalışmaz ve farklı bölünmelere ihtiyaç duyulur. Peki, uğraşmadan bir sitenin HTML kodları öğrenilebilir mi?

HTML Görüntüleyici

Elbette ki her internetin değişkenlik gösterdiği HTML kodu öğrenilebilir. Ancak çok uğraşmadan tek tıkla web üzerinden HTML kodlarını öğreniyorlar, bu yöntemler oldukça yaygın. Kaynak kodlamak istediğiniz sitenin URL adresini kopyalayın ve yukarıda bulunan alanda bulunur. Bu şekilde herhangi bir sitenin HTML koduna ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Kodları

HTML kodları, web sitesi kodları ya da kaynak kodları aynı anlama gelmektedir. Ölçülerde istediğiniz sitenin web sitesi kodlarını öğrenir ve bu kaynak kodlarını kolayca inceleyebilirsiniz. Yukarıdaki alana kaynak kodlarını indirmek istediğiniz web sitesine yapıştırılabilir ve bir metin dosyası sayesinde inceleyebilirsiniz.

Web Sayfasının Kaynak Kodu Al aracı Bir sitenin HTML kodlaması alma HTML görüntüleyici web sitesi kodları HTML web sitesi kodları HTML Örnek site kodları HTML kodları örneği INDEX html kodları Tüm HTML kodları CSS kodları html e-ticaret sitesi kodları.


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar