Web Sitesi Ekran Görüntüsü Alma | Online Ekran Görüntüsü AlmaWeb sitesi ekran görüntüsü alma online ekran görüntüsü alma sayfa ekran görüntüsü alma web sitesi ekran görüntüsü alma online Ekran görüntüsü alma programı ücretsiz Otomatik ekran görüntüsü alma programı


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Web Sitesi Ekran Görüntüsü Alma | Online Ekran Görüntüsü Alma

Web sitelerinin ekran görüntüsüne bazen ihtiyaç duyulur. Ekran görüntüsü almak kolay bir şey olsa da bazı durumlarda bütün internet sitesinin ekran görüntüsü almak istenebilir. Peki, web sitesini bütünüyle ekran görüntüsü alması mümkün mü? Bu yazımızda web sitesinin bütünüyle ekran görüntüsünün nasıl alınacağını, online olarak ekran görüntüsü nasıl alınacağı ve ekran görüntüsüyle ilgili daha birçok detaya ulaşabilirsiniz. Sizde bu yazımızı okuyarak, web sitesinin tamamıyla ekran görüntüsünü nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi Ekran Görüntüsü Alma

Web sitesinin normal şartlarda ekran görüntüsünü almak oldukça kolaydır. Öncelikle ekran görüntüsünü almak istediğiniz siteye gidin. Ardından web sitesinin hangi bölümünün ekran görüntüsünü almak istiyorsanız, ekranınızı ayarlayın. Ayarladıktan sonra klavyenizden PRTSCN yani print screen tuşunu kullanın. Print screen tuşuna baktığınızda, web sitesinin istediğiniz kısmının ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Web sitesinin belli bir bölümünü değil, tamamının ekran görüntüsünü almak istiyor olabilirsiniz. Bu klavyenizden birkaç tuşa basarak, yapabileceğiniz bir durum değildir. Bundan dolayı da web sitesinin erkan görüntüsünü almak için farklı bir yol izlemelisiniz. Peki, web sitesinin tamamının ekran görüntüsü nasıl alınır?

Web sitesinin tamamının ekran görüntüsü almak için öncelikle ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfaya gitmelisiniz. Ardından ekran görüntüsünü almak istediğiniz yerin internet adresini kopyalamalı ve yukarıdaki alana bu internet adresinizi yapıştırmalısınız. Kısa bir süre içerisinde web sitesinin tamamının ekran görüntüsü bilgisayarınıza inecektir.

Online Ekran Görüntüsü Alma

Online olarak ekran görüntüsü almak istediğinizde web sitesine gitmeli ve URL adresini kopyalamalısınız. Ardından kopyaladığınız URL adresini yukarıdaki alana yapıştırmalı ve ekran görüntüsünün alınmasını beklemelisiniz. Kısa bir süre içerisinde ekran görüntüsünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Web Sitesi Ekran Görüntüsü Oluşturucu aracı Web sitesi ekran görüntüsü alma online ekran görüntüsü alma sayfa ekran görüntüsü alma web sitesi ekran görüntüsü alma online Ekran görüntüsü alma programı ücretsiz Otomatik ekran görüntüsü alma programı Web sitesi ekran görüntüsü Alma.


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar