Site Haritası Oluşturma | Sitemap.xml Oluşturma | XML Site Haritası OluşturmaSite Haritası Oluşturma Sitemap.xml Oluşturma XML Site Haritası Oluşturma Google sitemap oluşturma Site Haritası oluşturma online site haritası nasıl yapılır Site haritası Nedir Site Haritası oluşturma online


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Site Haritası Oluşturma | Sitemap.xml Oluşturma | XML Site Haritası Oluşturma

Site haritası, SEO araçları arasında en önemlilerin başında gelmektedir. Bu nedenle de her site sahibinin site haritası oluşturması gerekmektedir. Site harita dosyası sitenizi en üst sıralara çıkartırken, aynı zamanda da sitenizin daha doğru bir şekilde taranmasına yardımcı olur. Peki, site haritası nasıl oluşturulur? Bu yazımızda site haritasını nasıl oluşturacağınızı, site haritasının neden gerekli olduğunu ve site haritası hakkındaki birçok detayı sizler için paylaşıyoruz. Sizde bu yazımızı okuyabilir ve sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Site Haritası Oluşturma

Site haritası yani diğer bir adıyla sitemap, sitenizdeki bütün içeriklerin linkler halinde dosyada tutulması olarak tanımlanır. Sitemap xml, html ya da ror gibi farklı uzantılara sahip olabilir. Hangi uzantı olduğu çok önemli değildir ama sitenizde bir site haritasının olması gerekmektedir. Peki, bu site haritası nasıl oluşturulur? Site haritası oluşturmak için bu sayfamızda bulunan alana sitenizin domain adını girmeniz gerekmektedir. Kısa bir süre bekledikten sonra site haritanız oluşacaktır.

Sitemap .XML Oluşturma

Sitemap .xml dosyası, yapılan SEO çalışmalarında olması gereken önemli bir dosyadır. Bu dosya sayesinde siteniz üstlere çıkacak ve arama motorlarında bir sıralama yakalayacaksınız. Çok fazla önemi bulunan site haritalarını yapmadığınız takdirde, dönemsel olarak sıralama kaybı yaşayabilirsiniz. Bu sayfamızdan site haritanızı oluşturabilir ve sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıktığına şahit olabilirsiniz.

XML Site Haritası Oluşturma

Arama motoru botları, sitenin site haritası olup olmadığını kontrol ederler. Bu nedenle de sitenizde bulunan bütün içeriklerin linkleri bu dosyada bulunur. Arama motorunun botları sitenizi taradığında, kullanıcı için en uygun sonucu çıkarırlar. Bundan dolayı sitenizin site haritası mutlaka olmalıdır.

Site Haritası Oluşturma Sitemap.xml Oluşturma XML Site Haritası Oluşturma Google sitemap oluşturma Site Haritası oluşturma online site haritası nasıl yapılır Site haritası Nedir Site Haritası oluşturma online.


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar