Emeklilikte Adalet Derneği Kimdir? Emadder Kimdir Ne İş Yapar?Emadder kimdir ne iş yapar amaçları nedir? Emadder Açılma Amacı Nedir İstek Ve Talepleri Nedir Tanıyalım.


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Emeklilikte Adalet Derneği Kimdir? Emadder Kimdir Ne İş Yapar?

Emeklilikte Adalet Derneği Diyor ki...

Emeklilikte Adalet Derneği Olarak Biz Kimiz?

• 08/09/1999 tarihinden sonra sigortalı olarak işe başlayan, bu ülkenin anayasal eşitlik hakları elinden alınmış çalışanlarıyız.

• Söz konusu tarih öncesinde ya sigortasız çalıştık, ya staj yaptık, ya vatani görevimizi yaptık ya da bu ülkeye hizmet etmek için tahsil hayatına devam ettik. Bu nedenlerle sigorta girişimiz 2000 li yıllarda yapıldı.

• EYT düzenlemesi kapsamına alınıp emekli olan çalışanlarla aynı yaşlardayız.

• EYT yasası ile Erkeklerde 17 yıl Kadınlarda 20 yıl geç emekliliğe mahkum edilip elinden Anayasal eşitlik ilkesine dayanan hakları alınan ve bu ülkenin eşit vatandaşlık hakkına sahip olması gereken çalışanlarıyız.

• Amacımız EYT koşullarında emekli olmak veya kapsama dahil olmak değil, sadece aramızda açılan kadınlarda 20 erkeklerde 17 yıl geç emeklilik uçurumunun düzenleme yapılarak giderilmesi ve adaletin tüm çalışanlar için tesis edilmesidir.

•Bütün bu haksızlığın giderilmesi için Emeklilikte Adalet Derneği EMADDER bünyesinde mücadele ediyoruz.

Değerli Emekçi Arkadaşımız;


Bizim siyasiler, sosyal medya, kamuoyu karşısında haklı mücadelemizi kazanıp ADALETLİ bir emeklilik sistemini hayata geçirebilmemiz için sizlerin de derneğimiz çatısı altında yer almanız gerekmektedir.

Bu haklı davamızda bizlere destek vermenizi rica ederiz.


Derneğimize Üye Olmak İçin lütfen 0 (534) 506 19 32 numaramızı arayınız.

www.emadder.org.tr


Adres : Emeklilikte Adalet Derneği Osmanağa Mah. Pavlonya Sok. Nuhoğlu İş Merkezi 8/46 Kadıköy-İstanbul


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar