Sevgiliye Karşı Tahammülsüzlük? Sevgiliye Tahammül Edememek?Sevgilinize karşı tahammülünüz yoksa sizi yazımıza alalım. İşte detaylar...


Arkadaşlar Lütfen Destek İçin Sitemizi Paylaşırmısınız...


Sevgiliye Karşı Tahammülsüzlük? Sevgiliye Tahammül Edememek?

Sevgiliye karşı tahammülsüzlük, ilişkileri yaralayan bir durumdur. Bunun farklı nedenleri olsa da tahammülsüzlük, ilişkileri çıkmaza sokabilir. Bu nedenle de sevgilinizden ayrılmak isteyebilirsiniz. Peki, sevgiliye karşı tahammülsüzlük neden olur? Bu yazımızda sevgilinize neden tahammül edemediğinizi ve bu sorunun çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. Sizde yazımızı okuyarak, sevgiliye karşı tahammülsüzlüğünüzün nedeni öğrenebilirsiniz.

Sevgiliye Karşı Tahammülsüzlük Neden Olur?

Sevgiliye karşı tahammülsüzlük birçok sebepten dolayı kaynaklanabilir. Önemli olan neden tahammül edemediğinizin farkında olmalısınız. Tahammülsüzlük sebeplerinden biri ve en çok bilineni sevgilinizin sizi çok kısıtlamasından kaynaklanır. Sevgiliniz sizi aşırı derecede kısıtladığınızda artık ona tahammül edemez seviyeye gelirsiniz ki bu da ilişkinizi derinden etkiler.

Sevgilinize karşı tahammülsüzlüğünüzün diğer bir sebebi de ona karşı güvensizliğiniz olabilir. Güven vermeyen sevgiliniz, devamlı olarak hatalar yapar ve yalanlar söyler. Bu nedenle de sevgilinize tahammülünüz kalmamış olabilir.

Sevgiliye karşı tahammülsüzlüğün diğer bir sebebi ise ona karşı olan duygularınızın bitmiş olması olabilir. Eğer sevgilinize karşı duygularınız bittiyse yani ona karşı artık bir şey hissetmiyorsanız, sevgilinize karşı tahammülsüz olabilirsiniz. Sevgilinizin dediklerini kaldıramazsınız ve söylediklerine hiçbir şekilde katlanamazsanız. Yani duygularınızın bitmiş olması da ona karşı tahammülsüz olduğunuzu gösterir.

Sevgilime Tahammül Edemiyorum. Ne Yapmalıyım?

Sevgilinize tahammül edemiyorsanız, ilk aşamada ona bu durumu anlatmalısınız. Ardından sevgilinizle daha fazla vakit geçirmelisiniz. Bu sevgilinizle olan aranızdaki bağın güçlenmesine ve kendinizi onunla bir görmenize sebep olacaktır. Bu durumda sevgilinizle olan bağınız güçlendiği için sevgilinize karşı tahammülsüzlüğünüz de azalmış olacak.

Sevgilinize birlikte sıkça zaman geçirdiğinizde de tahammülsüzlüğünüz artıyorsa, üzgünüz. Bu durumda sevgilinize karşı hislerinizin bitmiş olacağını düşünmeniz gerekiyor. Eğer sevgilinize karşı hislerinizde bittiyse, bu durumda yapılacak tek bir şey bulunuyor. O da sevgilinizden ayrılmanız…


Blog Forum

5445 Blog Yazdı...

Yorumlar