Erkek Arkadaşıma Güvenmiyorum? Erkek Arkadaşıma Güvenemiyorum?Erkek arkadaşınıza güvenemiyorsanız, sizi yazımıza alalım. İşte detaylar...


Erkek Arkadaşıma Güvenmiyorum? Erkek Arkadaşıma Güvenemiyorum?

Hayatımızda olan erkek arkadaşımıza yani sevgilimize biz kadınlar güvenmek isteriz. Karşıdakine güvenmek, biz kadınlar için neredeyse her şeydir. Bu nedenle erkek arkadaşımıza güvenmek ve onun hakkındaki hemen hemen her şeyi bilmek isteriz. Peki, erkek arkadaşına güvenemeyenler ne yapmalı? Bu yazımızda erkek arkadaşınıza nasıl güveneceğinizi ve güven problemleri için neler yapabileceğinizden sizler için derledik. Sizde bu yazımızı okuyarak, erkek arkadaşınıza güveninizi tazeleyebilirsiniz. İşte erkek arkadaşınıza nasıl güveneceğiniz…

Erkek Arkadaşıma Nasıl Güvenebilirim?

Erkek arkadaşınıza güvenmek istiyorsanız, onun davranışlarını inceleyebilirsiniz.

Çünkü birçok erkek hissettiklerini veya düşündüklerini cümlelere dökemez. Ancak ve ancak bunu davranışlarıyla belli eder. Bu nedenle erkek arkadaşınızın davranışları önemlidir. Peki, erkek nasıl davranırsa, güvenebiliriz?

  • Erkek arkadaşınız size gittiği her yeri veya yaptığı her aktiviteyi haber veriyorsa,
  • Bir ortamda kimlerin olduğunu sizden saklamıyorsa,
  • Sizi kendi ortamına sokuyorsa,
  • Size bugüne kadar herhangi bir yalan söylemediyse,
  • Sizi girdiğiniz her ortamda korumaya çalışıyorsa,
  • Sizinle her şekilde ilgileniyorsa,
  • Sizden bir şey saklamıyorsa,
  • Sizinle duygularını paylaşabiliyorsa erkek arkadaşınıza güvenebilirsiniz.

Erkek Arkadaşıma Karşı Güvensizim

Erkek arkadaşınız, yukarıda bahsettiğimiz maddeleri yapıyorsa ona güvenebilirsiniz. Ancak yukarıdaki maddeleri yapmıyorsa, bu durumda erkek arkadaşınıza güvenmemekte haklı olabilirsiniz. Bu durumda erkek arkadaşınızın açığını araştırıyor olabilirsiniz. Erkek arkadaşınızın açığını aramanız gayet normaldir. Erkek arkadaşınız yanlış yapıyorsa, bu konuda onu uyarabilirsiniz.

Erkek arkadaşınız yukarıda bahsettiğimiz maddeleri yapıyorsa, fakat yine de güvenemiyorsanız bu durum sizinle ilgili olabilir. Geçmişte yaşadığınız travmatik olaylar, sizde güven problemi ortaya çıkarmış olabilir. Eğer geçmişte yaşadığınız travmatik olaylardan dolayı erkek arkadaşınıza güvenemiyorsanız, bu durumu kendinizin çözümlemesi gerekir. Bu durumda erkek arkadaşınızın herhangi bir şey yapması sizin ona güvenmenizi sağlamaz.