Çoçuklara Nasıl Davranmalı? Çocuğa Nasıl Yaklaşmalı?


Çoçuklara Nasıl Davranmalı ne şekilde iletişim kurmalıyız. Çoçukların düşünceleri nasıldır nasıl daha iyi anlaşabiliriz?

.


ARKADAŞLAR LÜTFEN SİTEMİZE DESTEK VERİRMİSİNİZ?
  • Sitemize Destek Vermek İçin Lütfen Sosyal Ag da Paylaşın:

Çoçuklara Nasıl Davranmalı? Çocuğa Nasıl Yaklaşmalı?

YANLIŞ YAPILAN DOĞRULAR

Her anne baba elbette ki çocuğunun geleceğinin güzel ve başarılarla dolu olmasını ister, çocuğuyla guru duymak ister ancak bazı aileler bunu isterken ne yazık ki çocuklarının psikolojisini nasıl etki ettiklerini fark etmiyorlar. Bu yüzden bir çok genç ve çocuk psikolojik rahatsızlığa sahip.

   Aileler çocuğun üstüne bazı zamanlar normalden fazla düşüyorlar yani daha fazla baskı uyguluyorlar. Mesela büyük bir sınava hazırlanan bir gencin endişesi genel olarak hiç ya kazanamazsam olma, ya yapamazsam ailem ne der diye düşünür ya da yapamazsam millet ne der diye kendini strese sokar. Bu yüzden zaten başarılı öğrenci en çok umursamaz onladır bana göre. Aileler çocuklarını istemeden bunaltırlar bu yüzden gençlerin bir çoğu belli bir şeye ilgi duyamaz veya belirli bir kişiliğe sahip değildir, sürekli değişkenlik gösterirler.

   Bir çok çocuk ve genç uzmanı bu konu hakkında gerekli açıklama ve duyuruyu yapmıştır zaten ancak çoğu aile kabul etmek istemez annelik ve babalıkta yanlış adımlar izlediğini.

261 Görüntüler

Yorumlar


Denizli Oto Kurtarma Denizli Oto Çekici Denizli Oto Kurtarma En Yakin Firmalar Denizli Oto Kurtarma İnci Web Tasarim Denizli Evden Eve Nakliyat